170 марафонських кілометрів Ігоря Левчука

Радивилівський спортсмен-марафонець Ігор Левчук, який уже показував відмінні результати в марафонський забігах у Кишиневі, Києві та Варшаві, а цьогоріч – у напівмарафоні в Чернівцях, учора, в День фізичної культури і спорту, взяв участь у напівмарафонському забігу на 21 кілометр у Луцьку і показав результат 1:33:54 (31 місце).

Ігор Левчук, Радивилів, ЛуцькОтже, коли скласти всі дистанції офіційних забігів, то з марафонським загартуванням Ігор пробіг уже 170 кілометрів! Але при підготовці до таких стартів довелося здолати, напевно, вдвічі більшу відстань. Нещодавно, як повідомлялося в Радивилів.info, наш спортсмен також успішно виступив на змаганнях із тріатлону в Тернополі.

«Дякую усім, що розділили труднощі у подоланні дистанції, – написав Ігор Левчук на своїй сторінці у Фейсбуці, – колективу Луцького підрозділу ТзОВ «Радивилівмолоко» за уболівання і підтримку, це спонукало працювати на повну, долати спеки у + 29 та внутрішню втому – і ставало по правді легше. Вдячний організаторам за перший такий захід у Луцьку. Було приємно скуштувати освіжаючий смак домівки на фініші… Працюю далі…»

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Andrii Androshchuk сказав:

    Приймав участь в цьогорічному півмарафоні досить непогана організація бігової події ну і маршрут півмарафона досить цікавий був.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.