21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи. Радивилівські фото

21 листопада вперше відзначається День Гідності та Свободи. До доленосних подій в Україні початку ХХІ століття причетні й радивилівці. Вони були учасниками «помаранчевої революції» 2004 року, вони були й серед тих, хто у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист цінностей демократії і європейського вибору, прав і свобод кожного з нас, вони й зараз захищають українські національні інтереси, беруть участь у бойових діях на сході держави проти терористичних і російських військових формувань, а іноді й жертвують своїм життя заради незалежності України.

Тому коли ми беремо участь у вшануванні героїв Берестецької битви 1651 року, приїхавши на територію Національного заповідника «Поле Берестецької битви» в село Пляшева Радивилівського району, коли приходимо до могил воїнів, які загинули за нашу свободу в роки Другої світової війни, і коли доглядаємо й уквітчуємо хрести на місцях захоронень бійців Української повстанської армії (УПА), козацькі могили  – ми проявляємо свої почуття національної гідності, ми теж засвідчуємо готовність зберегти завоювання попередніх поколінь, які захищали Україну, боролися за її свободу і незалежність. Ми засвідчуємо кращі свої людські якості, коли в скорботі і молитві зупиняємося в центрі Радивилова біля стенду з портретами героїв Небесної Сотні, коли в дні вшанування Тараса Шевченка приходимо до його пам’ятників і читаємо його вірші та співаємо пісні на його слова, засвідчуємо кращі свої людські якості навіть тоді, коли, поглинуті турботами повсякдення, просто живемо гідно, чесно, по-християнськи.

А 22 листопада – День пам’яті жертв голодоморів. О 16 годині запаленням поминальних свічок і молитвою у своїх оселях ми будемо скорбіти за безневинними жертвами.

До Дня Гідності та Свободи приурочена ця добірка фотознімків (ті, які відображають ушанування пам’яті героїв Небесної Сотні, взяті з сайту Рівненської єпархії УПЦ КП, авторство інших належить В.Ящуку).

Пляшева, Козацькі МогилиПляшева, заповідник Поле Берестецької битви, Козацькі МогилиТарас Шевченко, 200 років, РадивилівРадивилів, 9 ТравняРадивилів, прапор УкраїниРадивилів, стенд, Небесна Сотня radyvyliv-molytva-za-heroiv radyvyliv-stend-majdanu

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.