25 жовтня Радивилівщина обирає місцеву владу

В Україні 25 жовтня відбуваються місцеві вибори. Обираємо депутатів сільських, селищних і міських рад, а також сільських, селищних і міських голів. Відсьогодні колишній Радивилівський район втрачає останні ознаки адміністративно-територіального поділу, який Верховна Рада переглянула ще в липні 2020 року, і в усій повноті переходить до новообраної влади Дубенського району Рівненської області. Отож Радивилівщина голосує за представників в обласну, Дубенську районну, Радивилівську міську, Козинську і Крупецьку сільські ради, а жителі колишньої Пляшевської сільради (Пляшевського старостату) – за представників у Демидівську селищну раду. Крім того, тривають вибори міського (Радивилів), селищного (Демидівка) і сільських голів (Козин, Крупець).

Здається, цьогоріч вибори на місцях були організовані найгірше за всі роки незалежності України. Як показали опитування виборців, вони майже не обізнані в питаннях про те, як формувалися дільничні виборчі комісії, як визначалися кандидати з приналежністю до тієї чи іншої партії, скільки депутатів має бути обрано до кожної з рад, не знають, де можна було ознайомитися зі списками кандидатів у депутати і кандидатів на посади сільських голів. Кандидати в депутати і на посади голів ОТГ, як правило, не проводили зустрічей з виборцями, не публікували своїх програм у місцевих засобах масової інформації. Звичайно, це стосується не всіх – і у виборців є змога зробити відповідні висновки.

Радивилівська ОТГ відсьогодні включить до свого складу Бугаївську ОТГ. Територія об’єднаної громади простягатиметься від Копанів, Підзамчого, Дружби до Сестрятина і Безодні.

Також поблизу місць для голосування громадяни можуть взяти участь у всеукраїнському опитуванні, ініційованому президентом України.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Володимир сказав:

    Виборчим кодексом України передбачено, що всі рішення виборчих комісій в обов’язковому порядку мають бути оприлюднені. Чому на сайті міської ради ( як це передбачає Виборчий кодекс України( ВКУ ) були оприлюднені тільки три постанови Радивилівської міської територіальної виборчої комісії? А решта!. Чому вони приховані від виборців? Як в умовах пандемії можна ознайомитися з рішеннями міської ТВК і переконатися, що вони прийняті без порушень вимог ВКУ. За приклад оприлюднення своїх рішень можна взяти роботу Рівненської обласної ТВК, де можна побачити всі прийняті постанови ( вже більше 50 ) на сайті Рівненської обласної ради .Чому свої рішення приховує наша міська ТВК? Мені здається, що ця ситуація працює на користь кандидатів, які програють перегони і будуть оскаржувати рішення ТВК в суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.