31 серпня. Фотоспогад про літо

Останній день літа. Як швидко воно минуло! Це тільки зима з її довгими вечорами тягнеться невимовно довго, а весна і літо, як правило, наповнені багатьма важливими справами, тож не встигаємо зогледітися, як прекрасні пори року спливають день за днем.

Цьогорічне літо запам’ятається радивилівцям відзначенням чергової річниці Берестецької битви 1651 року в Національному заповіднику в селі Пляшева і… рішенням жителів Пляшевської сільради при формуванні спроможних територіальних громад відійти до складу Демидівської громади.

Олег Довгаль, музикант, РадивилівУ червні виступом на вулиці у центрі Радивилова нашого земляка, талановитого львівського музиканта Олега Довгаля було започатковано цикл благодійних концертів зі збору коштів для потреб наших військовослужбовців у зоні АТО.Радивилів, фестивальЦьогоріч Радивилівщина приймала артистів VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!»sviato003Надовго запам’ятаються відзначення в Радивилові Дня молоді, Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України.Крупець, день поляНа базі агрокорпорації «Крупець» пройшов регіональний День поля за участю відомих сільськогосподарських фірм.Радивилів, ставЦього літа нове слово у фотовідеовідображення Радивилова і нашого краю сказала організація «Видиво», запропонувавши свої роботи для ознайомлення в соціальних мережах.Радивилів, футбол Досить успішним було нинішнє літо для радивилівської команди «Сокіл», яка дійшла в чемпіонаті області до півфіналу.nezaleznist-9bПриємною прикметою Радивилова стала поява нових дитячого і спортивних майданчиків.levjatyn-4Разом з тим запам’ятається це літо і немилосердною спекою, і тим, що біля міста зникла вода у річці Слонівці.

Фото Володимира Ящука. Вид на ставок за колишнім фурнітурним заводом – фото Арсентія Бортника і Тараса Підгірняка (“Видиво”).

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.