9 Травня, відзначення Дня перемоги

8 травня відзначався день пам’яті і примирення. А 9 Травня, з нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, багатолюдна колона маніфестантів у Радивилові з майдану Незалежності пройшла вулицями Почаївською, Кременецькою, О.Невського – до братських могил полеглих учасників визволення Радивилівщини від гітлерівських фашистів, до меморіалу Пам’яті і Слави.

Під час проходження покладали зелені гірлянди і вінки до пам’ятників, які нагадують про героїзм нашого народу в роки Другої світової війни і в повоєнні десятиліття, в наші дні, коли доводиться захищати незалежність України від російської агресії.

На меморіалі за участю керівників міста і району відбулося покладання гірлянд, вінків і квітів до пам’ятника на братських могилах, до могил героїв війни на пагорбі меморіалу.

Відбувся мітинг. Хвилиною мовчання вшановано подвиг учасників Другої світової війни, всіх, хто віддали своє життя за незалежність України в різні періоди її історії.

На братському кладовищі пройшло поминальне богослужіння.

Цього дня на урочистостях побували почесні гості з Житомирщини – родина Олександри Федорівни Ковальчук, доньки загиблого солдата-фронтовика Федора Сергійовича Подкаури, похованого в Радивилові. Пошуки місця загибелі тривали багато років, і ось рідні полеглого вперше побували на братському кладовищі в Радивилові і залишились приємно вражені рівнем організації пам’ятних заходів.

У березовому гаю за містом відбулось імпровізоване дійство солдатського перевалу. Тут працювала польова кухня, учасників свята пригощали кашею і чаєм.

Фото Володимира Ящука.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.