9 Травня вулицями Радивилова пройшла хода миру

Голова Рівненської ОДА звернувся з проханням до керівників районних державних адміністрацій, представників органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадськості із закликом утриматися від святкових маршів та парадів центральними вулицями міст 9 Травня. Натомість, пропонувалося вшанувати загиблих під час війни на меморіалах, кладовищах, біля пам’ятників у населених пунктах області. А також відвідати ветеранів за місцями їх проживання чи лікування. У Радивилові вирішили провести святування за звичним сценарієм.

З майдану Незалежності до заміського меморіалу Славу пройшла багатолюдна колона – хода миру. Ветеранів везли автобусом. Відбулося покладання гірлянд Слави і квітів до пам’ятників на вулицях міста і могил похованих на меморіалі героїв війни Опанаса Волковенка, Андрія Демьохіна, Миколи Маркелова, Павла Стрижака, до могил на братському кладовищі.

Про значення 9 Травня для нашого народу говорили на мітингу міський голова Микола Карапетян, учні. На братському кладовищі відбулося богослужіння за участю священиків УПЦ.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.