Чапай із Радивилова

Письменник Антон Водяний, що більш відомий як Артем Чапай, двічі минулого тижня на Рівненщині презентував свою нову книгу «Понаїхали» — для студентів Острозької академії та у Малій академії наук.

— Мій батько з Радивилова, тут і я жив у дитинстві, — розповів Артем Чапай. — Мої книги журналістські — в них із погляду свого покоління описую багато із того, що бачив чи пережив, тому в текстах легко впізнати і місцеві, поліські краєвиди — вони ближчі для мене, аніж галицькі.

Радивилыв, письменник Аретм ЧапайАртем Чапай півтора року мандрував Америкою. Тоді і написав першу книгу — «Аванюра». Наступна — «Подорож із Мамайотою в пошуках України», яка увійшла до числа кращих із виданого у 2011 році за версією Бі-Бі-Сі, стала результатом кількамісячної подорожі письменника Україною.

— «Понаїхали» — п’ята моя книга. У ній нема «Голлівуду» — тобто всі історії реальні, хоча і відбуваються у вигаданому місті, — зазначив Артем Чапай. — Аби не «схибити» і передати реально ситуацію із заробітчанством, «звірявся» із соціологом Оленою Рідюк.

(http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=04545 -“Рівне вечірнє”).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.