Як багато залежить від водія маршрутки…

На маршруті Козин – Рівне впродовж уже десяти років працюють водії Зима Олександр Павлович та Іващук Володимир Петрович (перевізник – Шепелюк Юрій Григорович), які забезпечують якісне перевезення пасажирів та стовідсоткове виконання обов’язків водія, ретельно дотримуючись визначеного маршруту та розкладу руху автобуса; приймаючи, розміщуючи та видаючи багаж пасажирам на передбачених графіком руху зупинках; толерантно стежачи за виконанням пасажирами своїх обов’язків та безпечним розміщенням ними багажу і ручної поклажі в автобусі; професійно дотримуючись необхідних заходів щодо забезпечення безпеки пасажирів у разі виникнення перешкод для руху на маршруті (туман, ожеледь, снігопад тощо); оголошуючи найменування і тривалість зупинки; виявляючи особливе ставлення та надаючи допомогу пасажирам з обмеженими фізичними можливостями в розміщенні ручної поклажі, багажу, милиць, візків та інших особистих речей, а також під час посадки і висадки з автобуса.

Водії цього маршруту кваліфіковані, ввічливі, уважні…

У маршрутці завжди людно, тому там часто накопичується негативна енергія, яка, безумовно, впливає на емоційний стан як водіїв, так і пасажирів, але Олександр Павлович та Володимир Петрович не забувають про елементарні правила ввічливості. Привітне звертання, як би не було, вимагає взаємної привітності.

Слід відмітити і завжди охайний зовнішній вигляд водіїв та ідеальну чистоту в автобусі.
Громада сіл Білогорівки, Іващуків, Зарічного, Козина, Гранівки висловлює вдячність перевізнику Шепелюку Юрію Григоровичу та водіям Зимі Олександру Павловичу та Іващуку Володимиру Петровичу (маршрут Козин – Рівне) за людяність, увагу, терпіння, сумлінне виконання покладених на них обов’язків. Божого Вам благословіння….

Ольга Драганчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Іващуківської загальноосвітньої школи Радивилівського району.

КозинФото – з сайту Козинського НВК “Школа – колегіум”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.