Ушанування учасників ліквідації аварії на АЕС

14 грудня відзначався День ушанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (Указ про це підписаний Президентом 10 листопада 2006 року). Тож у залі засідань Радивилівської районної ради з цієї нагоди відбувся “круглий стіл” за участю голови районної ради В.Кондика, голови райдержадміністрації О.Ващука, представників районного об’єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” (керівник І.Степанюк) і районної організації Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” (І.Воронко).

Про зміни у законодавстві щодо отримання послуг на пільгових умовах, про встановлення розмірів відшкодування вартості продуктів харчування чорнобильцям-ліквідаторам розповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення адміністрації Л.Хаєцька. Звісно, у ході “круглого столу” шукали відповіді на питання, що хвилюють пільговиків.

І.Воронко, наприклад, наголосив на необхідності внормування оформлення медичних документів для отримання путівок на санаторно-курортне лікування. Пояснення з цього приводу давав і головний лікар комунального закладу «Радивилівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» М.Войцеховський. Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Г.Зварич поінформувала про нарахування і виплату пенсій ліквідаторам. А механізм безкоштовного отримання ними ліків за рецептами медиків докладно роз’яснила директор КП «Аптека» І.Гармадій. Про надання (у разі потреби) юридичних консультацій, аби пільговики сповна скористалися передбаченими для них положеннями законодавства, поінформувала начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.Морозюк.

Завершився “круглий стіл” врученням групі ліквідаторів грамот та подарунків від районної ради, райдержадміністрації і міської ради.

Затим представники влади і громадськості поклали вінки до пам’ятного знака полеглим і померлим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що у радивилівському міському парку ім. Т.Шевченка, а отець Ярослав із хористами церкви св. Олександра Невського відслужив панахиду.

ліквідатори, ЧАЕС

Likvidatory-3

Likvidatory-2

Likvidatory-1

Василь СЕМЕРЕНКО.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.