А Радивилівщині потрібні веб-сайти?

– Я розпочав запровадження волонтерської ініціативи “Сайт для громади”, – поінформував газету «ОГО» рівненський адвокат Микола Глотов. – Її суть зводиться до того, що я власними силами буду створювати сайти для сільських громад Рівненської, Волинської та Житомирської областей. Після повноцінного запуску та первинного наповнення інформацією такі веб-сайти я безоплатно передаватиму в користування органам місцевого самоврядування чи громадським активістам. На мою думку, це дасть можливість таким громадам швидше розвиватися, йти в ногу з часом, а також оприлюднювати інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування.

Так Микола Глотов прокоментував інформацію в пресі про те, що сайт отримало село Повча Дубенського району (працює за цим посиланням https://povcha.wordpress.com і поки що перебуває на стадії доопрацювання і наповнення інформацією).

Интернет, ІнтернетУпродовж 2016 року пан Глотов має на меті безкоштовно створити веб-сайти ще для дев’яти сільських громад. Розроблятиме їх на базі платформи wordpress у частині її безкоштовного використання, щоб після передачі сайтів сільським активістам їм не довелося платити за використання платформи.

Сільських голів та працівників сільрад, які хочуть мати сайти громад, п. Глотов просить писати йому мотиваційні листи на електронну пошту: glotov_k@ukr.net

Слід зауважити, що в Радивилівському районі свого часу був запроваджений сайт села Пляшева, але останнім часом він не оновлюється. У ЗМІ піддавалася критиці Радивилівська міська рада за відсутність сайту з оперативною інформацією. Що там міська рада, коли навіть Радивилівська районна рада, запровадивши свій сайт, із запізненням і в недостатньому обсязі наповнює його оперативною інформацією про діяльність ради і депутатського корпусу. Так що ініціатива Микола Глотова і таких ентузіастів, як він, нині вкрай необхідна і для Радивилова.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.