Аферисток шукали майже десять років

У 2005-2006 роках вони налагодили цілий конвеєр із оформлення кредитів на сторонніх людей. Таким чином дві жінки привласнили майже 500 тисяч гривень на тодішні гроші!

Кременецьким правоохоронцям, які займаються цією справою, відомо щонайменше про 30 фіктивних договорів. Аферистки працювали в Кременці, в банку, одна – економістом, друга – керуючою відділенням.

До обов’язків керуючої входило оформлення кредитів на підставі незаконно добутих документів і проведення всіх необхідних перевірок. Економіст узяла на себе освоєння коштів. Про аферу стало відомо в 2008 році. Першим тривогу забило вище керівництво банку. Термін погашення кредитів сплив, проте ні коштів, ні відсотків ніхто не повертав.

hroshiДалі стали хвилюватися «боржники», адже від них вимагали повернення грошей, які осіли в кишенях аферисток. Зрозумівши, в яку халепу потрапили, потерпілі почали звертатися із заявами до кременецьких правоохоронців, додає сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області. Справа навколо фіктивних кредитів закрутилися. Оперативники вийшли на слід аферисток, накопичували докази щодо їхньої незаконної діяльності.

Відчувши підозру, жінки виїхали з України. У 2011 році (тільки в 2011-му!)  їх оголосили в міждержавний розшук. У 2012 році в Російській Федерації знайшли слід керуючої банку. Її було повернено в Україну, де оголошено про підозру в привласненні та розтраті майна в особливо великих розмірах. Суд, зваживши на те, що у жінки двоє малолітніх дітей, обрав їй домашній арешт. Таке рішення обвинувачення вважає надто м’яким, відтак зараз оскаржує його у відповідному порядку.

Подружка-поплічниця переховувалася значно довше, але в травні цього року була затримана в порядку статті 208 КПК.

«На даний час злодійка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, – повідомив начальник Кременецького відділу Головного управління Національної поліції, очікуючи рішення щодо обрання їй міри запобіжного заходу. Їй інкримінують частину 5 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах. За цей злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна».

Для Радивилів.info – за публікацією сайту: http://www.expres.ua/news/2016/05/23/187121-groshi-zakinchylysya-aferystka-hovalasya-pyat-rokiv-vydoyivshy-vlasnyy-bank

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.