Агітували за професії, немовбито на ярмарку

Cловосполучення «ярмарок професій» сьогодні сприймається доволі звично, адже, скажімо, в Радивилові районний центр зайнятості за співучасті РДА і ряду університетів, коледжів та інших навчальних закладів Рівненської та сусідніх областей проводить такі заходи регулярно. І розраховані вони на випускників та старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів району, учнів місцевого професійного ліцею. 24 листопада в районному будинку культури пройшов черговий ярмарок професій та освітніх програм.

Відбулося зацікавлене спілкування з юнаками та дівчатами представників вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів різного рівня акредитації (всього було представлено 15 закладів). Керівники, викладачі і представники навчальних закладів інформували про умови для навчання і організації дозвілля, про перспективи майбутнього працевлаштування.

Голова Радивилівської райдержадміністрації О.Ващук говорив про роль і значення вибору професії у житті випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

У фойє на другому поверсі було розміщено інформаційні стенди, тут пропонувалися інформаційні буклети, плакати, брошури, тут же можна було поспілкуватися з представниками закладів віч-на-віч. Усе це допомагає старшокласникам усвідомлено обрати подальше місце навчання.

Радивилів profesii-2 profesii-2a profesii-3 profesii-5 profesii-6 profesii-7 profesii-8

Фото Василя Семеренка.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.