Агрокорпорація «Крупець»: з турботою про людей

У селі Немирівці поблизу Радивилова завершуються роботи з облаштування освітлення двох вулиць – Йосипа Петлюка і Нижньої. Тут працюють електромонтери агрокорпорації «Крупець» Юрій Петрович Черешньовський, Михайло Віталійович Матюшок, Петро Іванович Кот та інші спеціалісти. Надають допомогу їм, головним чином консультативну, працівники району електромереж, які проживають на цих вулицях.

Чому освітленням займається тут агрокорпорація «Крупець»? Як розповів керівник одного з її підрозділів Сергій Володимирович Варфалюк, агрокорпорація два роки тому викупила колишній машинно-тракторний парк у тутешнього колективного сільськогосподарського підприємства. Крім того, орендує землі сільськогосподарського призначення біля Немирівки і Гаїв-Лев’ятинських. З цим і пов’язане бажання надати домогу місцевим жителям у вирішенні їхніх побутових проблем.

Торік у Немирівці і Гаях-Лев’ятинських було відповідним чином підготовлено і засіяно багаторічними травами по 20 гектарів для випасання великої рогатої худоби з підсобних господарств.

Лише два тижні тому сельчани звернулися в агрокорпорацію «Крупець», особисто до його генерального директора Володимира Олександровича Варфалюка з проханням посприяти у відновленні освітлення сільських вулиць.

Вироблена відповідна документація для Немирівки. Закуплено світильники і світлодіодні (LED) лампи  електропотужністю по 18 ват, які відповідають за силою освітлення колишнім 150-ватним. Місцями доводиться замінювати проводи та ізоляторні кріплення. Загалом на двох вулицях завдовжки 2,4 кілометра буде встановлено 81 світильник, 2 тарифних лічильника. Світильники за допомогою реле часу вмикатимуться і вимикатимуться за відповідною програмою. Про це поінформував головний енергетик агрокорпорації, депутат Радивилівської районної ради Сергій Васильович Додь. На ремонтно-відновлювальних роботах використовується спецтехніка агрокорпорації. Загалом крупецька фірма вже витратила на ці роботи понад 50 тисяч гривень.

Нині готується документація і щодо відновлення вуличного освітлення в сусідньому селі Гаї-Лев’ятинські, закуповуються ремонтні матеріали. Тут на двох вулицях буде встановлено до 40 світильників такого ж типу. Крім того, в селі до Пасхи планують обладнати дитячо-юнацький спортивний майданчик.

Немирівка, Крупець, Радивилів Немирівка, Крупець, Радивилів Немирівка, Крупець, Радивилів Немирівка, Крупець, РадивилівВолодимир Ящук. Фото автора.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Березень 11, 2016

    […] Хочеться запропонувати керівникам і господарям земельних паїв взяти приклад з досвідченого і авторитетного господарника, генерального директора агрокорпорації «Крупець» Варфалюка В.О., як він допомагає жителям сіл, де орендує землі, у вирішенні їхніх побутових проблем. Наприклад, у селах Немирівка, Гаї-Лев’ятинські було ві… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.