Активна причетність Максима Будька

Не так давно краєзнавець і громадський діяч Максим Юхимович Будько з Радивилова був відзначений Рівненською облдержадміністрацією за активну участь в утвердженні незалежності України. Нагороду в обласному музично-драматичному театрі вручив голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугінніков.

Максим Будько відомий радивилівцям своїми публіцистичними статтями, які друкує в районній газеті «Прапор перемоги», інших виданнях. А ще він – автор краєзнавчої книжки «Степань» (Рівне, 2003), – прикметно, що напрацювання нашого краєзнавця належно оцінив відомий політик і вчений Ігор Юхновський, який написав до книжки передмову.

Інтерес до Степаня у Максима Юхимовича пов’язаний з тим, що в цьому історичному містечку на Рівненському Поліссі він народився 7 листопада 1932 року.
Будько Максим Юхимович, місто РадивилівПісля закінчення Рівненського педінституту вчителював у Березнівському районі, але головна частина його педагогічної, творчої і публіцистичної діяльності невіддільна від  Радивилова і Радивилівського району, тут Максим Юхимович вчителював, тут тривалий час був інспектором шкіл райвідділу освіти. Відмінник освіти України. Став одним з ініціаторів відновлення в районі «Просвіти». Очолив Радивилівське районне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів. Навіть у поважному віці він зберігає активну причетність до важливих громадсько-політичних акцій.

Фото Володимира Ящука (2011 р.).

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.