Анатолій Грисюк: Точки докладання зусиль

Грисюк Анатолій Іванович, виконавчий директор ТОВ «Радивилівмолоко», – про своє бачення ролі і завдання депутата:

У разі обрання депутатом Рівненської обласної ради ініціюватиме розробку обласної програми підтримки інвестицій у Рівненській області. Залучивши кошти в економіку Рівненщини, насамперед у село, сільське господарство, розвиток сільського підприємництва, ми зможемо подолати безробіття на місцях, адже, працюючи з сільськими товаровиробниками – здавачами молока, усвідомлюю, що нині село опинилося чи не в найскрутнішому становищі, люди попросту борються за виживання. Необхідний також ґрунтовний аналіз забезпечення населення нашої області медичними послугами.

Підтримую принцип «гроші ходять за пацієнтом», але водночас вважаю, що надання якісних медичних послуг повинне відбуватися саме на місцях. Тому виступаю за виділення коштів з обласного бюджету на оснащення обласних, районних та дільничних лікарень сучасною медичною апаратурою.

Я – за публічний розподіл коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт обласних доріг. Станом на сьогодні розподіл субвенції на дороги відбувається органами виконавчої влади. Я вважаю, що те, які дороги нам слід ремонтувати в першу чергу, повинні вирішувати депутати обласної ради після попереднього обговорення в громадах. Зрозуміло, на все і відразу коштів не вистачить, але це дозволить виробити зважену, обґрунтовану позицію, яка з розумінням сприйматиметься виборцями.

Назріла нагальна потреба збільшення фінансування програми «Власний дім», що дало б можливість молодим сім’ям, зокрема учасникам АТО і ООС, отримати пільгові кредити для будівництва власного житла.

Ще важлива проблема, до вирішення якої докладу зусиль, – це збільшення інфраструктурної субвенції для об’єднаних територіальних громад. Завдяки цій субвенції багато ОТГ в області вже змогли здійснити ремонти об’єктів соціальної сфери. І це добре. Вважаю, що така практика повинна продовжуватися. Тому ініціюватиму звернення до центральних органів влади з вимогою збільшити розмір інфраструктурної субвенції, щоб самі громади вирішували, які нагальні проблеми вони мають вирішити в першу чергу.

Мене турбує й питання наближення освітніх послуг до дітей. Моє глибоке переконання: початкові школи закривати не можна. Школярі молодшої школи повинні навчатися якомога ближче до дому. Усі НВК округу повинні бути забезпечені шкільними автобусами. Це буде предметом моєї особливої уваги. Крім того, вважаю, що першочергово потрібно ремонтувати дороги до освітніх закладів, щоб через нинішній стан доріг шкільні автобуси не вийшли з ладу вже через декілька років.

Пора реально забезпечити належне транспортного сполучення навіть з найвіддаленішими селами округу.

У мене викликають велику повагу та симпатію ініціативні люди, які беруться за фермерство на місцях, розвивають і зміцнюють його. Хотілося б через обласну раду відчутно підтримати місцевих фермерів. Ініціюватиму продовження відповідної обласної програми з наповненням її реальним змістом. Зокрема, йдеться про щорічне виділення коштів у сумі не менше 20 мільйонів гривень для відшкодування відсотків за кредитами для фермерів області, збільшення фінансування Обласного конкурсу проектів територіальних громад. Будь-яка сільська чи міська громада зможе написати проєкт і отримати пряме фінансування з обласного бюджету для вирішення проблем благоустрою територій, поліпшення інвестиційного клімату, облаштування зон відпочинку тощо.

(На правах реклами).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.