Анатолій Грисюк: За заслуги перед українським народом

Анатолій  Грисюк, виконавчий директор ТОВ «Радивилівмолоко», депутат Рівненської обласної ради, нагороджений Грамотою «За заслуги перед українським народом» і нагрудним знаком. 

Грамота Верховної Ради України є відзнакою Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності.

За своє життя Анатолій Іванович Грисюк працював на різних посадах: учителював у Крупецькій школі, очолював комітет з фізичної культури та спорту райвиконкому, керував відділом Радивилівського овочесушильно-консервного заводу. Починаючи з 1996 року, керує підприємством «Радивилівмолоко» (село Крупець), у 2013 році очолював Радивилівську райдержадміністрацію.

Нині підприємство «Радивилівмолоко» – на рівні з найкращими в своїй галузі. Оснащене сучасною технікою італійського та німецького виробництва. Виконавчий директор повсякчас турбується про допомогу за рахунок підприємства школам, дошкільним закладам, Радивилівській лікарні в забезпеченні харчування пацієнтів, допомагає громадам різних конфесій у ремонті церков…

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.