Антирекорди Радивилівщини щодо COVID-19

З 24 серпня Радивилівщина опинилася в «червоній зоні» щодо небезпеки поширення коронавірусу. На два тижні  припинена робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, закриття ресторанів, розважальних центрів тощо. Отож початок нового навчального року, на жаль, припаде для Радивилівщини на період заборони відвідування закладів освіти. Не відомо, як буде вирішене питання з першокласниками.

Радивилівщина має два антирекорди: кількість зафіксованих випадків захворювання на COVID-19 від початку пандемії досягнула майже 200 (на 23.08 – 199). З них 90 одужало, 5 померло. Проста математика дає такий результат: нині в Радивилові і Радивилівському «районі» – 104 хворих. Отже, ми вже переступили показник у сотню хворих.

Вчора лікар-епідеміолог Ірина Приступа поінформувала, що захворіли й два медичних працівники ( КНП «Радивилівська районна лікарня» та КНП «Радивилівський ЦПМСД»), працівник КП «Комунальник», працівник НВК «Школа №1– гімназія», два пенсіонери, а також непрацюючі. Віком – від 18 до 67 років.

Станом на 23.08 в Радивилівське районне лабораторне відділення надійшло від початку пандемії 535 екстрених повідомлень з підозрою на COVID-19, з них у 199 осіб зафіксовано захворювання. Нині госпіталізовано 5 осіб (стан середньої важкості), інші знаходяться на амбулаторному лікуванні (самоізоляції).
Виїзною бригадою в складі медичних працівників району за час пандемії здійснено 669 заборів матеріалу для ПЛР-дослідження щодо COVID-19.

Проведено обстеження 59 медичних працівників, з них у 12 було виявлено захворювання COVID-19, обстежено також 26 працівників поліції , з них у 2 було виявлене захворювання.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.