Багатоденний хресний хід

Онишківці, джерело святої АнниРівненські священнослужителі і віруючі УПЦ проведуть семиденний хресний хід храмами Рівненщини з іконою Святого Сімейства. Святиня була подарована старцями із гори Афон.

7 червня (неділя) – вихід з іконою Святого Сімейства від Георгіївського подвір’я міста Рівне. Перша зупинка – Свято-Миколаївський храм м.Рівне (вул. Дубенська). Друга зупинка – с.Вересневе, храм Віри, Надії, Любові і Матінки Софії. Третя зупинка з ночівлею – с.Велика Омеляна, Свято-Покровський храм; ввечері служитиметься вечірня.

8 червня (понеділок) – Божественна літургія у Свято-Покровському храмі села Велика Омеляна і вихід з іконою до села Варковичі на нічліг у парафіяльному храмі.

9 червня (вівторок) – Божественна літургія у храмі села Варковичі і вихід до Дубна. 16-а година – зустріч ікони у Дубні зі сторони Мирогощі, ночівля у Свято-Іллінському храмі.

10 червня (середа) – Божественна літургія та перехід до храму Архістратига Гавриїла (м.Дубно) на ночівлю.

11 червня (четвер) – Божественна літургія у храмі Архістратига Гавриїла і перехід у село Смига.

12 червня (п’ятниця) – Божественна літургія у храмі села Смига та перехід до села Берег.

13 червня (субота) – Божественна літургія у парафіяльному храмі с.Берег і перехід до скиту Святої Анни, де відбудеться урочиста зустріч та передача довгоочікуваної святині з гори Афон сестрам обителі. (Для Радивилів.info – за публікацією сайту ERVEUA).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.