Байкерам припав до вподоби Радивилів

Радивилів, байкериБайкерам припав до вподоби Радивилів, адже розташований він поблизу Львівської, Тернопільської областей, та й з південних районів Рівненщини любителям мотоциклетного відпочинку дістатися легко. Торік були доволі резонансні байкерські зльоти на Радивилівщині 5-6 квітня і 18-19 липня. А цього разу вирішили провести «тусовку» 6-7 червня.

Проїхавшись вулицями Радивилова, екіпіровані всім необхідним байкери обрали маршрут на місце торішнього проведення дозвілля у колі однодумців – лісовий масив біля приміського урочища Сирнова. Адже тільки в такому колі спілкування можна аргументовано подискутувати на теми колишніх і сучасних моделей байків, обмінятися враженнями від цікавих мотопробігів, завести корисні знайомства. А власники «надкрутих» марок техніки – до того ж – у такому товаристві знайдуть справжніх поціновувачів.

Фотографував Володимир Ящук.

Радивилів, байкери Радивилів, байкери Радивилів, байкери Радивилів, байкери

А ось кілька фото з минулорічних зльотів (знімки Василя Марковича і Володимира Ящука).

Радивилів, байкери Радивилів, байкери Радивилів, байкери

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Квітень 9, 2016

    […] До речі, радивилівські байкери беруть участь і в благодійних заходах, зокрема, зустрічалися з вихованцями одного з дитбудинків, привозили їм подарунки. А ще – організовують і проводять конкурси під час міських свят, причетні до проведення байкерських фестивалів у нашому краї. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.