Баскетболісти Радивилова – чемпіони області

До “Фіналу чотирьох” Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд потрапили переможці зональних змагань. “Північ” представляв сарненський БК “Олімп”, “Південь” – БК “Радивилів”, а “Центр” діючий Чемпіон області, переможець Аматорської баскетбольної ліги “AMP Basket” та фіналіст АБЛ “Лавісс”. Саме останні дві команди і були фаворитами змагань. Щоправда, розіграти “золото” у фінальному матчі їм не судилося, адже “сліпий жереб” звів дві рівненські команди у півфіналі. Путівку до вирішального матчу здобув “AMP Basket”, який переміг суперника з рахунком 79:72. В другому півфіналі БК “Радивилів” без проблем розібрався з БК “Олімп” 83:57.

У матчі за бронзові медалі БК “ЛАВІСС” обіграв сарненчан 80:66 та виборов третє місце.

Перед тим, як назвати чемпіона, варто зазначити, що команди “зональних груп” перебувають в дещо нерівних умовах. Зокрема, для того, щоб потрапити до “Фіналу чотирьох” Чемпіонату області, представникам групи “Центр” необхідно відіграти та дійти щонайменше до фіналу Аматорської баскетбольної ліги, а це повноцінний сезон, який триває майже пів року, і команда грає за цей час більше двадцяти ігор, тож, відповідно, і фінансове навантаження на спонсорів клубів АБЛ є більшим. А от на “Півночі” та “Півдні” конкурентів, власне, самих баскетбольних клубів набагато менше, тож, відповідно, і кількість “відбіркових матчів” там на порядок менше, що дозволяє спонсорам клубів на ці декілька матчів залучити сильних та досвідчених гравців з-за меж області. Саме цим і скористався БК “Радивилів”. В підсумку у вирішальній грі за золото Чемпіонату області вони обіграли діючого володаря трофею “AMP Basket” з рахунком 86:79 та здобули звання найсильнішого чоловічого аматорського клубу Рівненщини.

Вітаємо БК “Радивилів” з титулом!

Радивилів, БК Радивилів, баскетбол

***

У сезоні 2018-2019 років за нашу команду грали такі гравці: Д.Тютюнник, А.Тарасюк, А.Фомін, А.Бортник, В.Рабуш, М.Додь, Д.Чиж, В.Мельничук, П.Налєво, П.Мандзюк, В.Іванов, Р.Гунько (усі м.Радивилів, Радивилівський район), у фіналі 4-х нам допомагали здобути чемпіонство наші хороші друзі В.Федоряк та Д.Кравченко (треба відмітити, що у більшості гравців нашої команди не було змоги займатися баскетболом у ДЮСШ  чи тим паче у школі «олімпійського резерву», на відміну від гравців команд Рівного чи Сарн).

БК «Радивилів» дякує за підтримку керівництву Радивилівської ОТГ (М.Карапетяну, О.Пастуху, І.Ковалевській, депутатам Радивилівської міської ради), народному депутату України О.Дехтярчуку, підприємцям С.Варфалюку, О.Левицькому, А.Тарасюку та нашим найкращим уболівальникам за підтримку протягом сезону.

Граючий тренер БК «Радивилів» Андрій Мамчур.