Безлімітний Інтернет прийшов у села Крупець і Козин Радивилівського району

Интернет, ІнтернетУкртелеком активізував роботи з розширення географії надання послуг Інтернет у невеликих населених пунктах України. У другій декаді жовтня мешканці 10 сіл п’яти областей країни отримали доступ до безлімітного Інтернету від оператора. Серед таких сіл прес-служба Укртелекому назвала і Крупець Радивилівського району, а з найближчих від нас – Берлин Бродівського району на Львівщині. Нині до швидкісного Інтернету долучають Козин Радивилівського району.

Оператор, як і раніше, насамперед підключає до мережі об’єкти соціальної інфраструктури. Уже за перші дні роботи Інтернет від Укртелекому з’явився в кількох сільських радах, школах, дитячих садках, медичних та культурних установах. Також усім соціальним об’єктам, що заздалегідь подали заявку на підключення, оператор надає істотну знижку на користування Інтернет-послугами.

Серед нових клієнтів оператора вже є представники аграрного бізнесу. Крім того, всі бажаючі мешканці сіл отримають доступ в Інтернет найближчим часом.

 Як повідомили кореспондентові “Радивилів.info” в Радивилівському відділенні Укртелекому, тут уже розпочали надавати послуги щодо підключення до високошвидкісного безлімітного Інтрнету тих своїх абонентів, які проживають у селах Крупець та Козин.

Для того, щоб скористатися цією послугою, абонентам слід звернутися на «гарячу лінію» Укртелекому  за телефоном 0800506800 (у межах України безкоштовно) або залишити заявку на офіційному сайті. Також за додаткову плату абоненти мають змогу отримати послугу “Інтерактивне TV”, а це – 136 найкращих національних і світових каналів та 10 000 фільмів, серіалів і шоу HD-якості на вашому телевізорі.

За більш детальною інформацію слід звертатися у Радивилівське відділення Укртелекому.

Щодо підключення абонентів інших сіл Радивилівського району до  високошвидкісного безлімітного Інтернету, то поки що такої можливості немає, однак у перспективі такі завдання стоять.

Згідно з результатами соціологічного опитування «Електронне урядування в дзеркалі громадської думки», яке провела соціологічна служба Центру Разумкова в середині вересня поточного року, в Україні 45% громадян не користуються Інтернетом. Більшість з них мешкають у невеликих населених пунктах.

Укртелеком продовжить реалізацію своєї стратегії з розширення Інтернет-покриття на всій території країни, забезпечуючи максимальну кількість українців безлімітним доступом у мережу.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.