Безоплатна правова допомога стала ближчою

Під девізом “Бюро правової допомоги — офіси справедливості” з 1 вересня в Радивилові відкрилося таке бюро допомоги Дубенського місцевого центру. В урочистостях з нагоди відкриття бюро взяли участь голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик, міський голова Радивилова Микола Карапетян, заступник голови РДА Людмила Орищина, інші представники установ міста, громадських організацій, адвокати.

Директор Дубенського МЦ Віктор Шевчук зазначив, що новостворене бюро надаватиме всі види безоплатної правової допомоги. Основні завдання — проведення право-просвітницької роботи серед населення, надання правових консультацій та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для соціально вразливих категорій громадян, доступ до електронних сервісів Мінюсту. Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді та не має достатніх фінансових можливостей, зможе звернутися до бюро й отримати допомогу кваліфікованого захисника-адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно. Створення таких установ, як бюро, є кроком уперед на шляху України до європейського майбутнього, дасть змогу посилити правові можливості територіальних громад, особливо в сільській місцевості, де бракує кваліфікованих юристів.  Присутні ознайомилися із функціями бюро та тими завданнями, які воно вирішуватиме на найближчому етапі своєї роботи.

Керівник новоствореного підрозділу Дубенського МЦ Марія Поволоцька підкреслила, що бюро стане точкою активного поширення правової інформації та доступу до юридичних консультацій на рівні територіальної громади для соціально вразливих суспільних груп. Мешканці Радивилівщини, звернувшись до бюро безоплатно, отримають консультації і роз’яснення з правових питань, їм нададуть допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів. У разі потреби адвокати, які співпрацюють з МЦ, здійснюватимуть представництво громадян у суді. Представляти інтереси мешканців краю в судових інстанціях також будуть і представники бюро. На завершення фахівці права бюро і місцевого центру дали відповіді на запитання присутніх, журналістів та запросили долучитися до процесу розширення доступу громадськості до правової допомоги, яка надаватиметься безкоштовно. Більш докладно Радивилів.info вже розповідав про це: http://www.radyvyliv.info/vidkrittya-byuro-pravovo%d1%97-dopomogi-v-radivilovi.html

Для отримання правової допомоги слід звертатись до Радивилівського бюро (м. Радивилов, вул. Кременецька, 52).  Графік роботи:  понеділок – п’ятниця з 9-ї до 18-ї год. Субота, неділя – вихідні. Без перерви на обід. Номери телефонів (03633)41344, 0683711669, 0991384705.

Для Радивилів.info матеріал надіслано з  Радивилівського бюро допомоги Дубенського місцевого центру.

Радивилів j-d-2 j-d-3 j-d-4

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.