Біля Опарипсів великотоннажні машини не зважують. Кому це вигідно?

Опарипси - Радивилів, пост ДАІ

Пост ДАІ біля села Опарипси. Фото Олександра Курсика – для Радивилів.info.

Два вагових комплекси: стаціонарний в Опарипсах Радивилівського району, і один пересувний, попри те, що знаходяться в робочому стані, не виконують своїх функцій. Про це повідомляє кореспондент з посиланням на начальника Служби автодоріг в області Юрія Проника.

Така ситуація, як повідомив начальник, триває уже другий рік поспіль. Виникла вона через колізію в українському законодавстві. Також Юрій Проник припускає, що такий стан справ комусь може бути і вигідний, навіть попри те, що псуються дороги.

-Кілька років тому вагові комплекси передали Укртрансінспекції. А потім компетенцію їх використовувати у них забрали, а нам так назад не віддали. От так виходить, напевно, це комусь вигідно. Величезний мінус у тому, що не працює ваговий контроль. Це ж в спеку псуються дороги, якщо їде вантажівка, яка мала би стояти до вечора, поки не знизиться трохи температура.

Міністр ніби обіцяв допомогти, але поки що все «глухо». Нам навіть обласна влада обіцяла ще два вагових комплекси придбати, але тепер питання: навіщо вони? Зараз зважити вантажівку можна тільки на кордонах. А у нас на дорогах можуть працівники ДАІ в накладні хіба що глянути, але ж і там не завжди все написано так, як насправді є. Я кажу: напевно, це комусь вигідно, – прокоментував Юрій Проник.

Нагадаємо, з метою збереження доріг від передчасних руйнувань у період спекотної погоди з 1 червня 2015 року на території Рівненської та сусідніх областей введено режим тимчасового обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т та/або навантаженням на вісь більше 7 т. ( ERVE.UA).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.