Благодійна допомога лікарні – від церкви ЄХБ

У рамках міжнародної благодійної допомоги Україні Радивилівська лікарня поповнилася ще одним транспортним засобом для порятунку людей. Автомобіль швидкої допомоги обладнаний необхідними засобами для екстреної реанімації, зокрема – дефібрилятором, який використовується при раптовій зупинці серця. Тож буде задіяний для надання невідкладної допомоги жителям Радивилівщини і транспортування хворих в обласні заклади охорони здоров’я.

Про це зазначив генеральний директор КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» Федір Стецюк. Медичний транспорт у час найтяжчих викликів війною у Радивилівську ТГ передало подружжя волонтерів з Німеччини. Щоб його придбати, Оксана та Крістіан Найтске налагодили благодійну місію, ініціювали збір коштів, організували меценатів Німеччини для підтримки та допомоги Україні. У минулому Оксана Найтске – жителька Рівненщини, тому волонтерство подружньої пари спрямоване на наш регіон. За їх сприяння медзаклади області уже отримала два реанімобілі. В процесі передачі – ще два таких транспортних засоби.

Допомога реалізовується через Рівненське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів. Так, зокрема, під час передачі реанімобіля лікарні в Радивилові були присутні представники Радивилівської церкви Євангельських християн-баптистів.

Вони подякували благодійникам з Німеччини за допомогу, в результаті якої буде врятоване не одне життя. Радивилівська міська рада висловлює щиросердечну подяку всім, хто долучився до транспортування реанімобіля у медзаклад громади. (З сайту Радивилівської громади).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.