Благодійний музично-розважальний фестиваль у Почаєві

У місті Почаєві Кременецького району відбувся вже традиційний для міста благодійний фестиваль. Чимало жителів містечка відвідали дійство і пожертвували кошти на ліки українським бійцям.

-​ Метою фестивалю була підтримка військових у зоні АТО, – розповів співорганізатор фестивалю Тарас Паляниця. – Це вже третій рік поспіль проводиться такий фестиваль. Дуже багато було молоді, це свідчить, що вона усвідомлює те, що зараз відбувається в країні. До організації долучилися місцеві підприємці, Почаївська міська рада і ті небайдужі люди, які постійно підтримують наших воїнів в АТО. Великий вклад у фестиваль зробив народний депутат Михайло Головко.

Почаїв, фестивальТак, за підтримки народного депутата на почаївській сцені виступив відомий гурт «Тінь сонця», який став хедлайнером події. Програму наситили також світлодіодним шоу, танцювальним шоу, водяними баталіями, виступами Юри Лярського та гуртів відомих на Тернопіллі гуртів.

10 тисяч 535 гривень зібрали волонтери на потреби війська. Кожен квиток на фестиваль став маленькою частинкою великої справи. Усі гроші організатори свята передали  на закупівлю медикаментів для хлопців, які захищають Україну на передовій.

Для Радивилів.info – за публікацією сайту http://www.0352.ua/news/1329319.

(Знімок на лицьовій сторінці не стосується теми замітки).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.