Бойові Су-27 над автотрасою біля Крупця

У рамках навчань військові відбивали потенційне масштабне вторгнення ворога: у Рівненській області, поблизу Радивилова, 27 серпня пройшли військові навчання. Там задля посадки літаків повітряних сил  перекрили частину траси Київ – Чоп, між селами Крупець і Михайлівка, пустивши транспорт об’їзною дорогою.

У навчаннях брали участь солдати 39 бригади тактичної авіації. Усього було задіяно дванадцять винищувачів, чотири з яких – літаки Су-27 – працювали на трасі Київ – Чоп.

Як повідомив «5 канал», спочатку один літак провів дорозвідку погодних умов. За ним два літаки просто пролетіли над трасою, – і лише один здійснив посадку та злетів.

Ці навички знадобляться військовим льотчикам у разі масштабного вторгнення ворога. Трасу Київ – Чоп українські військові зможуть використати як злітно-посадкову смугу. Для цього на цій ділянці дороги немає поворотів, дорожнє полотно майже без вибоїн, а обабіч траси немає ні дерев, ні електростовпів.

Подивитися на відпрацювання маневрів прийшли мешканці навколишніх сіл, з Радивилова. Крім того, сюди завітали люди з сусідніх областей. Кажуть, подивитися і показати дітям, як сідає літак.

Самі навчання розпочалися на три години пізніше запланованого часу. Через погодні умови, до кінця не було зрозуміло, чи відбудеться відпрацювання елементу взагалі.

Решта літаків, які вилетіли з Житомирського аеродрому, пройшли вишкіл на Хмельниччині та Волині. Вони відпрацювали перехоплення бомбардувальника та примушування його до посадки на оперативний аеродром.

Пожежну безпеку забезпечували особовий склад та спецтехніка 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Радивилів.

У Повітряному командуванні «Центр» наголосили, що подібні тренування відбуваються не вперше, для прикладу у 2016-у році українські Міг-29 здійснили навчальну посадку та зліт на авіаційній ділянці цієї ж автотраси в рамках навчань «Небесний щит-2016».  (За публікацією сайту «Головком»).

 

ВІДЕО
https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=dQYtmnHH4vA&feature=emb_logo

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.