Бригада армійської авіації відзначила 20-річчя

У військовій частині п/п В3765 у місті Броди на Львівщині відбулися урочисті заходи з нагоди 20-річчя від створення 16 окремої бригади армійської авіації.  Під час урочистих заходів гості поклали гірлянду до Алеї слави авіаторів, де є і стела, присвячена пам’яті радивилівця Андрія Бєлкіна, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять побратимів, які полягли в АТО.

Броди, вертолітУчасники заходу переглянули відеофільм про 16-ту бригаду армійської авіації. Відбувся також святковий концерт.

Привітати керівний та особовий склад військової частини прибули почесні гості: народний депутат України Михайло Бондар, заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Корнат, депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Бродівський міський голова Анатолій Белей, голова Бродівської районної ради Євген Швед, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець.

Вони звернулися до присутніх із вітальним словом та вручили пам’ятні подарунки, грамоти та грошові винагороди керівництву та особовому складу частини, повідомляє ZIK (http://www.zik.com.ua/ua/news/2015/11/18/u_brodah_brygada_armiyskoi_aviatsii_vidznachyla_20richchya_644125ZIK).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.