Броди львів’ян дивуватимуть

Цьогоріч сусідня область реалізує проект “Мистецтво Львівщини”, в рамках якого кожен район представить свій творчий потенціал. Першим стане Бродівський район. Уже 6 березня у Львівській обласній філармонії творчі колективи Бродівщини продемонструють громадськості культурно-мистецьку програму “Бродівська уславлена земля”.

pidkaminjЗокрема, о 13:30 всі охочі зможуть відвідати віртуальну екскурсію Бродівським краєм, а також виставку майстрів народного мистецтва з традиційними для цього краю майстер-класами із соломоплетіння та виготовлення прикрас для короваїв. О 15 год. розпочнеться концертна програма за участі найкращих аматорських колективів та виконавців Бродівського району. Вона буде наповнена різноманітними за жанрами мистецькими композиціями, цікавою весільною обрядовістю, вуличними переспівами, звичаєвими піснями.

А наприкінці року в Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться масштабний гала-концерт кращих аматорських колективів та виконавців області.

За публікацією “Львівської газети”.

Замітка проілюстрована знімком з етнофестивалю в селищі Підкамінь Бродівського району. Фото Степана Мелиха (Радивилів.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.