Броди засяють світлодіодними вогнями

Ще до кінця цього року в Бродах мають намір реалізувати великий та коштовний проект з реконструкції вуличного освітлення, що буде профінансований з державного бюджету за кошти Кіотського протоколу – в сумі 16 мільйонів гривень.

Основна  суть проекту – заміна діючих вуличних ліхтарів на ЛЕД-лампи. Розглядалося це питання в Міністерстві екології і природних ресурсів, а стартом для його реалізації став підпис прем’єра Арсенія Яценюка 9 листопада. Про великі перспективи такого освітлення в майбутньому свідчить те, що світлодіодні системи освітлення вже освічують по всьому світу знамениті будівлі, мости, магазини, телевізійні студії, театральні сцени, готелі, казино, лікарні, ресторани і шикарні нічні клуби.Броди, вокзал

Про нове освітлення для Бродів під час сесії Бродівської міської ради 10 листопада повідомив депутатам 6-го скликання міський голова Анатолій Белей.

«Про те, що міністерство підтримало такі проекти, нам повідомив наш народний депутат Михайло Бондар. Ми мали розроблений проект, але проектанти вносили зміни на вимогу японців, на що з міського бюджету додатково виділялися кошти. Зняті плафони ми застосуємо для освітлення тих вулиць, де вуличного освітлення поки що взагалі немає, – зазначив Анатолій Белей. І додав: – Ми мусимо ще цьогоріч реалізувати цей проект», інформує ZIK.

Фото: Радивилів.info.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.