Бродівські старти радивилівських легкоатлетів

На околиці Бродів (Львівська обл.), у лісовому масиві, пройшли змагання серед спортивних шкіл 5 областей західного регіону України з легкоатлетичного кросу – пам’яті Сергія Винятинського. Команда Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортшколи була представлена 30 учасниками і двома тренерами. Серед почесних гостей – Дмитро Олександровича Винятинський, батько Сергія. Сергій Винятинський –  переможець зимової першості СРСР серед юнаків, переможець і призер юнацької першості Збройних Сил СРСР, неодноразовий призер першостей України, 20-разовий рекордсмен Бродівської ДЮСШ. Він  трагічно загинув на 23-му році життя у 1987 році.

Звучить гімн України, розпочинаються змагання, у яких беруть участь 10 команд, понад 200 легкоатлетів.

500 м біжать дівчатка наймолодшої групи (2003-2004 р.н.), тут змагаються в 4 забігах (по 10 дітей). Наша вихованка Анна Токмина виборює друге місце, виграє «срібло», третьою була також наша Яна Котик (тренер А.Г.Боголуцька). Дві мої вихованки, сестри Казмірук – Уляна (2003 р.н.) і Анастасія (2005 р.), які доїжджають із Підзамчого, не пропускають тренувань, приїхали на змагання із своїм татом. Одна у забігу була другою на 500 метрів, молодша – п’ятою. У Дениса Солтисяка – день народження, йому 11 років, ми всі його вітали, але він не зміг потрапити у призери змагань, хоча фінішував загалом з хорошим результататом.

Стартує середня вікова група (дівчатка 1999-2000 р.н.), моя вихованка Анна Цимбалюк на фініші з бігу на 1000 м трішки програла переможниці, у неї «срібло» і друге місце.

У юнаків середньої групи (1999-2000 р.н.) з бігу на 100 м у нас біг Роман Садовник, виборов 6 місце з 20 учасників.

Стартують юнаки старшого віку (1997-1998 р.н.), було два забіги, наш Веніамін Омелянчук здолав 2 км за 6.47,03 і зайняв п’яте місце серед 22 учасників.

Спеціальним призом «Наймолодшого учасника змагань» оргкомітет нагородив Віктора Парніцького, 2008 р.н. (до речі, його рідний брат став чемпіоном України з мотокросу, він тренується у мене із загальної фізичної підготовки).

Хочу щиро подякувати батькам, які довіряють нам своїх дгтей, подякувати першому заступнику голови райдержадміністрації І.В.Школяру, спонсорам – Миколі Мартинюку, Віктору Костюку за допомогу у поїздці на ці змагання. І наостанок хочу висловити впевненість, що наша спортивна школа буде достойно представляти збірну району, області, України. Про це свідчать і підсумки обласних змагань, у яких взяли участь два вихованці тренера А.Г.Боголуцької, які виступають за Костопіль. Так, Дмитро Пачковський зайняв 2 місце на дистанції 2000 м, а Влад Замойтін був першим («золото») на 500 м серед хлопчиків (2000 р.н.).


В’ячеслав РУЧКІН, тренер-викладач з легкої атлетики, депутат Радивилівської міської ради.

(Радивилівська районна газета “Прапор перемоги”, 10.10.2014 р.).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.