Бродівські вертолітники: завдання в Африці

Броди - ЛіберіяВ Африці ще впродовж року виконуватимуть завдання 205 українських військових. У розташованому неподалік аеропорту Робертс у Ліберії таборі 56-го окремого вертолітного загону місії ООН, сформованого на базі 3-го окремого полку армійської авіації, який дислокується у Бродах на Львівщині, відбулася урочиста передача повноважень між його 20-ю та 21-ю ротаціями. Планується, що новий загін пробуде у цій африканській країні ще впродовж року.

У складі підрозділу – 205 військових, шість гелікоптерів Мі-8 та три Мі-24. Особовий склад цього контингенту виконує також завдання у сусідній країні – Кот-д’Вуарі. І хоч зараз проходить активне згортання військової компоненти місії ООН у Ліберії, український контингент поки що виводити не збираються.

Майже щодня наші льотчики залучаються до транспортних та пасажирських перевезень і тільки вони виконують пошуково-рятувальні завдання у Ліберії. У цій країні, де наземна транспортна система – в занепаді, а місцеві авіаперевізники взагалі відсутні, саме миротворцям доводиться виконувати завдання з доставки гуманітарних вантажів у віддалені райони. Основну роль у цьому процесі відіграють саме українські вертолітники.

Про це повідомили вчора, 13 червня, у прес-службі міністерства оборони України.

Фото: МО України. Для Радивилів.info – за публікацією: http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-liberiyi-provely-rotatsiyu-56-ho-vertolitnoho-zahonu-misiyi-oon-zi-lvivshchyny-19749

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.