Буде маркет «Наш край» у Радивилові

Багато хто вже звернув увагу, що в центрі Радивилова, в приміщенні універмагу, одне з великих вікон замінене на двері з червоними рамами, а коли підійти до них ближче, то можна побачити, що за склом починається… великий квадрат діри в підвальний поверх, де ведуться роботи. Незабаром цілий підвал, а це близько тисячі квадратних метрів, займе новий магазин – маркет «Наш край» відомої однойменної фірми, яка має в Україні вже понад 190 маркетів і головний офіс якої розташований у Луцьку. У Рівному діють 10 маркетів «Наш край», у Львові – 9, найбижчі від нас є в сусідніх райцентрах – Млинові, Демидівці, Горохові.

В асортименті товарів –  випічка, кондитерські, кулінарні, хлібобулочні вироби, бакалія, яйця, молокопродукти, м’ясо, напівфабрикати, напої, овочі, фрукти, гриби, риба, промислова група, супутні товари…

Ця фірма – лідер фрайчайзингу в Україні. Суть фрайчайзингу полягає в тому, що компанія надає підприємцю чи іншій компанії ефективну готову модель вигідного бізнесу, за що бере плату. Відтак, підприємець дістає змогу відкрити власний прибутковий бізнес під відомим брендом, що має низку переваг, зокрема:  впізнаваність торгової марки на ринку, перевірені технології та підхід до ведення бізнесу, ефективний та швидкий старт, використання «ноу-хау» тощо.

Маркет «Наш край» у Радивилові планують відкрити вже в грудні цього року.

kraj

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.