Буде “переїзд” в оновлене дитяче відділення

Більше року в цьому відділенні Радивилівської райлікарні тривав капітальний ремонт. Комплексна модернізація складалася з кількох етапів, адже для комфортного перебування на стаціонарі наймолодших пацієнтів здійснено чимало перетворень. Замінено все: від вікон-дверей до внутрішнього умеблювання палат. До того ж, у відділенні провели систему підігріву підлоги, замінили сантехніку. Приємний, сонячний відтінок стін асоціюється із хорошим настроєм, що, як відомо, найбільше сприяє лікарняній терапії на шляху до одужання.

Дитяче відділення на 20 ліжко-місць, за словами головного лікаря, без капітального ремонту перебувало вже більше сорока років. Аби змінити ситуацію, адміністрація медзакладу у співпраці з органами місцевого самоврядування, народним депутатом минулого скликання Верховної Ради В.Сидорчуком та депутатами обласної ради В.Стецюком, А.Грисюком, М.Кириловим вишукували всі можливі способи. Як результат – умови, в яких отримуватимуть медичну допомогу наймолодші жителі району, нині викликають загальну гордість.

Міський голова Радивилівської ОТГ Микола Карапетян принагідно зауважив, що громада готова і надалі усіляко сприяти розвитку та модернізації медзакладу. Не лише пологового, а й інших відділень лікарні, оскільки головні людські цінності – життя і здоров’я.
Крім дитячого та пологового, ремонтний процес розпочато в хірургічному відділенні райлікарні. Була виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення реконструкції, розпочато перші кроки в цьому напрямку та вже освоєно 400 000 грн., про це розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці Наталія Янчин.

діти, дети, малюнок, рисунок

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.