Буде Радивилів ще більш привабливим

Сімдесят – білих. Вісімдесят – червоних. Разом – сто п’ятдесят кущів сортових троянд було закуплено Радивилівською міською радою для благоустрою та озеленення міста. Квіти вже висадили на алеї площі Незалежності.

У центрі Радивилова також висадили тропічні рослини: 50 кущів екзотичної юки, яку ще йменують «деревом щастя», цвістимуть на бульварі, що веде від центру міста до парку імені Тараса Шевченка та будинку культури.

Юка хоч і теплолюбна, проте досить міцна й витривала, щоб перенести українську зиму. Стійко витримує зниження температури навіть до -20°С. Тож є впевненість, що ця тропічна рослина досить швидко адаптується і в сезон цвітіння стане справжньою окрасою міста.

Загалом же пізня осінь – саме час подбати про весняний та літній дизайн клумб. Щоб і в наступні сезони місто квітнуло й дивувало жителів та гостей ефектними ландшафтними рішеннями, ретельна підготовка проводиться вже тепер.

Працівники бригади з благоустрою міської ради здійснюють обрізку відцвілих пагонів та стебел, готують до зимівлі рослини з цибулинними та бульбовими кореневими системами. (За повідомленнями на сторінці Радивилівської громади в соцмережі).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.