Буде ще одне місто обласного підпорядкування по сусідству з Радивилівщиною

Як відомо, в одному з сусідніх до Радивилова районів – Дубенському районний центр (місто Дубно) має статус міста обласного підпорядкування. Незабаром такий статус отримає і Кременець – районний центр Кременецького району Тернопільської області. Про це поінформував ЗМІ народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Тарас Юрик.Кременець

Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, як зазначив він, прийняв рішення щодо надання двом містам Тернопільської області – Бережанам і Кременцю статусу обласного значення. Найближчим часом за це будуть голосувати нардепи.

Такий крок розглядається як вельми важливий для соціально-економічного становища і розвитку регіону. Відтепер і до Кременеччини можна буде прив’язувати розвиток освітніх навчальних закладів, мережі охорони здоров’я і поліпшення закладів культурного та туристичного спрямування.

Тарас Юрик: «Фактично статус міста обласного значення дозволяє перейти цим містам у діалозі, особливо з центральною владою, на рівень, як мінімум, вище. Окрім бюджетних грошей, статус міста обласного значення дозволить залучити і певні інвестиції. Якщо ми говоримо про європейський вибір, то ми говоримо про спрощення бюрократичної складової, якраз співвідношення місцевого самоврядування з вищими ланками нашого державного управління».

Для Радивилів.info – за повідомленнями ЗМІ.

Буде ще одне місто обласного підпорядкування по сусідству з Радивилівщиною

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Микола сказав:

    Здорово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.