Будинок на 48 квартир для військовиків у Бродах

Для військових льотчиків 16-ї окремої бригади армійської авіації у Бродах збудують будинок на 48 квартир. Ділянку під будівництво під час свого робочого візиту на Львівщину оглянув Президент України Петро Порошенко.

Броди, Петро ПорошенкоБудинок на 48 квартир планують збудувати на вул. Храпая військового містечка №1 у місті Броди Львівської області, неподалік військової частини. Зараз вже розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво і розпочаті тендерні процедури за програмою ProZorro.

Також під час свого візиту Петро Порошенко зустрівся з особовим складом 16-ї окремої бригади армійської авіації та вручив їм державні нагороди. Державні нагороди отримали 11 військовослужбовців і командир 16-ї окремої бригади армійської авіації.

Президент вручив державні нагороди льотчикам – героям АТО.

В своєму виступі Президент зазначив, що 16-та бригада льотної авіації є потужною одиницею ЗСУ. Підрозділи бригади брали участь в операціях зі звільнення Слов’янська, Красного Лиману, Краматорська, Дружківки, Бахмута, Торецька, Дебальцевого, Амвросіївки, Степанівки, Савурівки та інших.

Для Радивилів.info – за повідомленням Гал-Інфо.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.