Будівельний майданчик нового великого заводу

Цей будівельний майданчик на околиці Бродів, при дорозі на Берестечко, справляє враження своїм розміром. Давно в нашому краї не розгортали таких масштабних робіт. Другий у світі за значущістю виробник кабелів – концерн «Nexans» вирішив виготовляти свою продукцію і в місті Броди.

Нещодавно на будівельному майданчику майбутнього потужного заводу побував голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, де поспілкувався з генеральним директором підприємства «Електроконтакт – Україна» Андрієм Гаврильчиком. У пресі з’явилися повідомлення, що нове підприємство, що спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автомобільних виробників, розпочне роботу орієнтовно в першому кварталі наступного року.

Компанія «Nexans» планує інвестувати в Броди понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати тут близько 2-х тисяч людей. Передбачається, що працівників підвозитимуть і з сусіднього міста Радивилів. До речі, влітку на завод можна буде їздити з Радивилова й велосипедом через Бродівський ліс, повертаючи з автотраси в урочищі «Біля Ведмедів» (так буде кілометрів шість).

Фотознімки Володимира Ящука (Радивилів.info).

Публікації на цю тему в Радивилів.info:

Починають будувати потужний завод у Бродах. (Тут є цікавий відеоролик).

Французький концерн збудує завод у Бродах.

Броди, новий завод Brody-zavod-2 Brody-zavod-3 Brody-zavod-4

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Анонім сказав:

    Интересно.спасибо.

  1. Серпень 18, 2016

    […] Будівельний майданчик нового великого заводу […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.