Це наші спільні з громадою цілі

У Законі про місцеві вибори в статтях про агітацію мова йде про аудіовізувальні (електронні) засоби масової інформації телерадіоорганізацій та друковані ЗМІ, але нічого не сказано про використання Інтернету. І це зрозуміло, адже кожний громадянин може зареєструватися в соціальних мережах, приєднуватися до груп за інтересами і поширювати там свої міркування, в тому числі й міркування як кандидата в депутати чи кандидата на виборну посаду або просто свої думки як виборця. Такі коментарі, скажімо, знаходимо на сторінці групи «Радивилів» у Facebook. З цього погляду подібну роль приватного коментатора відіграє й Радивилів.info, яке не належить до згаданих у законі про вибори засобів масової інформації.

Отож серед агітаційних матеріалів, які нині вкладаються у поштові скриньки, встромлюються у дворові хвіртки чи роздаються на вулиці, не міг не привернути уваги буклет одного з кандидатів на міського голову – і «зачепив» незаперечними фактами та абсолютною конкретикою. Тому публікуємо цей текст. Як відомо, тільки сильні особистості мають що сказати про себе і свої заслуги перед громадою, а слабаки, не маючи суттєво чим похвалитися, здатні лише нападати на опонентів з голослівними звинуваченнями, вишукувати малозначущі «слабкі місця» у їх біографіях.

Аналіз зобов’язань з передвиборчої  Програми 2010 – 2015 років

 1. Проведено капітальний ремонт фасадів та дахів житлових будинків по вул. Кременецька, 2 та Почаївська, 13.
 2. Проведено капітальний ремонт дахів житлових будинків по вул. О.Невського, 48 та Почаївська, 19.
 3. Проведено реконструкцію водозабору по вул. Шкільна.
 4. Встановлено частотні регулятори струму на водозаборах по вул. Проста, Грушевського.
 5. Збудовано напірний каналізаційний колектор від ЗОШ № 2 до міської каналізаційної мережі.
 6. Проведено капітальний ремонт вулиць з асфальтобетонним покриттям: 24 Серпня, Стрижака (об’їзна дорога), Панаса Мирного, І.Мазепи, І.Франка, Ватутіна, М.Левицького, Олени Пчілки, Зелена, Тиха, Паркова, Міцкевича, провулок Четвертного, проїзд Почаївський, провул. Почаївський, частини вулиць Проста, Кременецька, Богуна, О.Невського, Пушкіна, Довбуша, Лесі Українки; з щебенево-гравійним – вулиці Галана, Коцюбинського, Єднання, Конституції, Гоголя, Лісова, Ковпака, Толстого, частин вулиць І.Мазепи, Вишнева, Сонячна, Молодіжна, М.Похільченка, Стрижака, проїзду Мазепи, проїзду Маркелова, проїзду Грушевського; з вкладанням холодної асфальтобетонної суміші – вул. Набережна.

Радивилів, фотозвітПроведено капітальний ремонт частини тротуарів по вулицях Почаївська, Волковенка, Грушевського, Четвертного, Ватутіна, І.Франка, О.Невського.

 1. Проведено реконструкцію площі Незалежності з будівництвом фонтану та реконструкцію бульвару Черняка .
 2. Встановлено дитячий майданчик на пл. Незалежності, антивандальний спортивний майданчик по вул. І.Франка, спортивні майданчики по вул. Конституції, Набережна, Гвардійська.
 3. Розпочато реконструкцію з добудовою дитячого садочка по вул. О.Невського, 88 та будівництво котельні на тверде паливо в існуючому дитячому садочку.
 4. Створено комунальний заклад культури «Радивилівський міський центр культури, дозвілля і мистецтв», у якому займаються понад 100 дітей, проведено капітальний ремонт його приміщення.
 5. У Всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за підсумками роботи у 2010, 2012 роках місто Радивилів визнано переможцем серед населених пунктів України, віднесених до IV категорії.

Кандидат на посаду міського голови, міський голова 2002 – 2015 р.р.

Карапетян Микола Аракелович.

 

Наше місто – наш дім! Мої – це наші спільні з громадою цілі!

Наша ціль – зразкове місто !

Балотуючись в четвертий раз на посаду міського голови, я чітко усвідомлюю труднощі, які будуть виникати в процесі подальшої  роботи, адже рівень, на який сьогодні ми піднялися, є тим орієнтиром, дороговказом, по якому маємо і надалі рухатися вгору, стабільно розвиватися, незважаючи на загальнодержавні економічні та політичні негаразди. Головною складовою нашого успіху були згуртованість нашої громади, патріотизм мешканців міста, віра в майбутнє, спільна натхненна праця всіх не байдужих до долі міста людей, участь в управлінні всіх верст населення – робітників, службовців, інтелігенції, ветеранів, молоді, громадських організацій, політичних партій.

Основна мета – забезпечення ефективного механізму виконавчої влади шляхом об’єднання зусиль громади та злагодженої роботи професійної команди на чолі з міським головою, орієнтування діяльності міської влади в першу чергу на задоволення матеріальних та духовних потреб радивилівчан, адже влада повинна працювати для громади, а не громада на владу.

Сьогодні ми з Вами знову стоїмо перед черговою дилемою, перед серйозним випробуванням, адже, вибираючи міського голову, ми обираємо шлях,  по якому місто йтиме наступних п’ять років. Від Вашого вибору залежить, яким бути місту в найближчу п’ятирічку, яким фарватером воно буде рухатися до нових звершень. Доля міста у Ваших руках! Зробіть обдуманий і виважений вибір.

Як і на попередніх виборах, я не хочу пропонувати Вам надумані і нездійсненні проекти, давати фантастичні і за межами реальності обіцянки, а хочу запропонувати на Ваш розгляд цілком здійсненні і конкретні зобов’язання.

Основними напрямками діяльності міської ради  на 2015 – 2020 роки в разі обрання мене міським головою вважаю виконання наступних основних заходів:

 1. Місцеве самоврядування

1.1. Залучення радивилівчан до планування та виконання всіх Програм розвитку міста.

1.2. Відновлення роботи вуличних та будинкових комітетів, сприяння у створенні та діяльності органів самоорганізації населення.

1.3. Забезпечення практики проведення громадських слухань з усіх важливих питань розвитку міста.

1.4. Залучення коштів державного та інших бюджетів, підприємств, підприємців, інвесторів в  інфраструктуру міста.

 1. Житлове та водопровідно-каналізаційне господарство

2.1. Реконструкція очисних споруд м. Радивилів потужністю 900 м. куб/добу за кошти державного бюджету.

2.2. Модернізація водопровідно-каналізаційного господарства міста (заміна енергоємного обладнання, встановлення автоматичних станцій керування).

2.3. Проведення капітального ремонту дахів відомчого житлового фонду  (вул. Почаївська, 7, О.Невського, 20, 98,100).

2.4. Надання допомоги ОСББ з капітального ремонту будинків з розрахунку 50:50.

2.5. Втілення нових підходів та технологій у роботі житлово-комунального господарства, залучення інвестицій.

 1. Міські дороги

3.1. Проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Проста, Богуна, Кузнецова, Сковороди, Козацька, Садова, Лев’ятинська, Набережна, Олени Пчілки, Володимирська, Терешкової та інші.

3.2. Продовження планомірного капітального та поточного ремонту дорожнього покриття вулиць міста (від центру до окраїн).

3.3. Утримання в належному стані всіх вулиць з твердим покриттям. своєчасне грейдерування і профілювання вулиць з ґрунтовим покриттям.

3.4.  Надання допомоги жителям міських вулиць , що мають бажання створити вуличний  кооператив по покращенню дорожнього покриття з розрахунку 50:50.

 1. Дошкільні заклади та освіта міста

4.1. Завершення будівництва котельні на твердому паливі, встановлення енергозберігаючих вікон, капітальний ремонт фасаду, облаштування гральних майданчиків та тіньових піднавісів у діючому дитячому садочку  по вул. Кременецька, 66 .

4.2. Завершення будівництва з реконструкцією та введення в експлуатацію дитячого садочка по вул. О.Невського, 88.

4.3. Вивчення питання  розширення мережі дитячих садочків у місті.

4.4. Вивчення питання доцільності будівництва спортивної школи та басейну.

 1. Благоустрій та озеленення міста

5.1. Продовження реконструкції площі Незалежності з розширенням відпочинкової зони (облаштування альпійської гірки, місточка, насадження декоративних видів дерев, кущів, квітів).

5.2. Вулицям міста – якісне освітлення, зручні тротуари, дитячі та спортивні майданчики.

5.3. Освітлення прибудинкових територій відомчого житлового фонду.

5.4. Упорядкування міського кладовища та  вирішення питання щодо викупу земельної ділянки під нове кладовище.

5.5. Упорядкування прибережної смуги річки Слонівка, створення зони відпочинку.

 1. Санітарна очистка міста

6.1. Утримання в належному стані міського полігону твердих побутових відходів,  ліквідація несанкціонованих смітників на вулицях міста і прилеглих до них території.

6.2. Придбання сміттєвоза для покращення надання послуг з видалення твердих побутових відходів.

6.3.  Дієвий та жорсткий контроль із застосуванням відеоспостереження за дотриманням Правил благоустрою, притягнення порушників до адмінвідповідальності.

6.4. Оновлення матеріально-технічної бази комунальних підприємств, поліпшення якості послуг.

 1. Парк ім. Т.Г.Шевченка, дендропарк

7.1.  Оновлення насаджень міського парку, видалення аварійних та сухостійних дерев, створення місць для відпочинку та занять спортом.

7.2. Облаштування спортивного майданчика для воркауту (гімнастичне містечко).

7.3. Завершення ремонту «казкового містечка».

7.4. Встановлення лавочок, урн для сміття, додаткових світильників.

7.5. Вивчення питання облаштування тенісного корту.

 1. Соціальна сфера

8.1. Створення належних умов для повноцінного розвитку дітей, підлітків, залучення молоді до  здорового способу життя.

8.2. Забезпечення особливої турботи, посильної допомоги людям похилого віку, сиротам, ветеранам, інвалідам, багатодітним, одиноким, чорнобильцям, учасникам АТО .

Микола Карапетян,

кандидат на посаду міського голови Радивилова.

У форматі PDF з фотознімками – відкрити або скачати:

Radyvyliv_kandydat

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

4 коментарі

 1. Читач сказав:

  У газеті РІВНЕ ВЕЧІРНЄ була замітка:
  Кандидатка на посаду міського голови Радивилова Оксана Молінська подала скаргу, щоб іншого кандидата та чинного міського голову Радивилова Миколу Карапетяна, який на посаді вже третю каденцію, зняли з виборчих перегонів.
  За нашими даними, пані Молінська у своїй скарзі намагається довести, що пан Карапетян подав неправдиву інформацію про свою вищу освіту. У міській ТВК інформацію про засідання підтвердили.

  • Редактор сказав:

   По-перше, територіальна виборча комісія скаргу відхилила як неаргументовану, а по-друге, газета неправильно назвала ім’я скаржниці.

 2. Віра сказав:

  Дуже добре сказано:
  “…тільки сильні особистості мають що сказати про себе і свої заслуги перед громадою, а слабаки, не маючи суттєво чим похвалитися, здатні лише нападати на опонентів з голослівними звинуваченнями, вишукувати малозначущі «слабкі місця» у їх біографіях”.
  Бо якраз на вишукуванні такого компромату спеціалізуються місцеві агітатори від “Батьківщини”, а особливо один з них – із професійно-технічною освітою. Як вчитися, то не вистачає розуму і наполегливості, а як інших повчати, то за це береться завзято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.