Це свято кожного з нас, аматори сцени!

9 листопада відзначається День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Сьогоднішє свято – це, по суті, свято кожного з нас, адже мало кому вдалося не бути причетним до самодіяльної творчості, до виступів принаймні в учнівських хорових колективах, танцювальних ансамблях, до декламування іншим літературних творів шкільної програми. Багато хто черпав і зараз черпає одухотворення в заняттях шкільних гуртків художньої самодіяльності, відвідує уроки в Радивилівській і Козинській школах мистецтв, займається в районному будинку школяра, працює в творчих колективах районного будинку культури.

Тож вітаємо вас і нас, працівники культури, аматори народного мистецтва, шанувальники самодіяльної творчості, із сьогоднішнім святом. Нехай не вичерпується у ваших душах творча наснага, бажання дарувати свій талант, своє розуміння прекрасного.

Наша фотодобірка представляє працівників культури і аматорів народного мистецтва Радивилівщини різних вікових категорій (використані фото Володимира Ящука).

Радивилів, випускнийРадивилів, оркестр

koncertРадивилів, танець дітейcd-6Радивилів, хореографічний колектив КалейдоскопРадивилів, фестивальРадивилівtrioРадивилівський район, село ПустоіваннеАлла Комар Радивилівnadvechirja-1Радивилів, діти

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.