Cергій Цибульський: «Рівненщина назавжди в моєму серці»

Сьогодні ми поспілкувалися з кандидатом у депутати Рівненської обласної ради Сергієм Цибульським і дізналися деякі дуже цікаві подробиці з його біографії.

  • Сергію, доброго дня! Розкажіть про себе – де і коли народилися?

-Вітаю! Я народився в 1988 році у місті Горький. Тато в мене міліціонер і тоді в Горькому він навчався. А мама художниця. Вже через рік батьки повернулася на Батьківщину – в місто Радивилів. Там я і провів усе своє щасливе та яскраве дитинство. Навчався у Радивилівському НВК «Школа №1 – гімназія».

  • Чи слухняним учнем був Сергій Цибульський?

-Слухняним, але дуже активним! У мене, як кажуть, було шило в одному місці! Я брав участь у всіх заходах і активностях, які тільки були. КВК, танцювальний ансамбль «Колейдоскоп», спортивні змагання. Дуже люблю спорт і туризм, тому з дитинства є членом громадської організації «Карабінчик». Скільки спогадів у мене пов’язано з моїми шкільними роками! І всі приємні!

  • Ви сказали, що захоплюєтеся спортом. Якими досягненнями можете похизуватися?

-Спорт – дійсно невід’ємна частина мого життя. Я маю третій розряд з баскетболу, розряд з легкої атлетики – біг на 100, 400 метрів, штовхання ядра, метання списа. Я навіть виборов перше місце в області з метання гранати. Уже у студентстві почав захоплюватися кікбоксингом. Посів друге місце в змаганнях у місті Києві. Та найбільша моя гордість – це участь у марафоні – пробіг 42 кілометри.

  • Такими показниками дійсно можна пишатися! А що стосовно вищої професійної освіти?

-Одразу після школи я вступив на факультет політології в університет імені Драгоманова. Я з дитинства хотів змінювати світ на краще, тому й обрав такий фах. Я хотів стати справжнім професіоналом у політиці – керувати і приймати рішення не бездумно, а виважено і усвідомлено, аби людям від них була користь. Я хотів розібратися у всіх тонкощах політики, аби з гідністю називатися політиком-професіоналом. Мене завжди дратували депутати, які нічого не розуміють у юриспруденції чи економіці, які керують «всліпу», не розуміючи наслідків своїх кроків. Тому пізніше я отримав ще один фах – у 2018 році я став дипломованим економістом.

  • Ви постійно наголошуєте, що йдете у політику не для того, аби лобіювати власні інтереси. Але, наскільки я знаю, ви маєте бізнес.

-Так, це правда. Він у мене вже є і вже успішний. Мені не потрібні були зв’язки у владі, аби побудувати його, не потрібні і зараз. Я сам відкрив свій автосалон міських автомобілів «з нуля» – без зв’язків, кумівста та підтримки. Я досяг успіху у бізнесі – і тепер так само хочу досягти успіху у політиці. Розумієте, це моя рідна земля, тут живуть мої близькі та рідні люди і я хочу, аби мій регіон жив гідно. Я хочу із радістю сюди приїздити і пишатися нашою Рівненщиною!

  • Ви – молодий, успішний, цікавий мужчина. Звісно ж, усіх цікавить ваш сімейний статус. Чи вільне ваше серце?

-Ні, моє серце зайняте моєю чарівною коханою нареченою. Наступного року ми плануємо відгуляти весілля. Також я маю п’ятирічного синочка Петрика, моє сонечко! Усе, що я роблю, – заради нього. Я щиро хочу, аби моя родина – мої мама і тато, сестричка, синочок, моя кохана – аби ми всі жили у щасливій розвиненій країні. Щоб ми могли із радістю та задоволенням приїздити на нашу малу батьківщину, адже тут пройшло наше дитинство і стільки спогадів у нас пов’язано з цим місцем. Воно для мене особливе – мої найближчі друзі, моє перше кохання – все було тут! Рівненщина завжди посідатиме у моєму серці особливе місце.

(На правах політичної реклами).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Жовтень 14, 2020

    […] Cергій Цибульський: «Рівненщина назавжди в моєму серці… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.