Церковний календар на 2016 рік

Перш за все хотілося б відмітити, що православний календар на 2016 рік допоможе всім віруючим людям дізнатися, коли буде те чи інше православне свято або ж якого числа почнеться і закінчиться той чи інший церковний піст. Крім цього, кожен охочий, завдяки цьому календарю в Радивилів.info, може дізнатися, коли в 2016 році відбуватимуться ті чи інші православні події.

У статті ми не будемо перераховувати всі неперехідні свята, дати відзначення яких повторюються з року в рік, адже практично всі про них знають. Як правило, людей цікавлять саме перехідні свята та пости, оскільки самим вирахувати їх дату – досить-таки складно.

Церковний православний календар на 2016 рік зі святами ви можете скачати або роздрукувати, виглядає він таким чином:

 

upcevrukrsl2016

Зазначимо, що, базуючись на церковному календарі, який представлений вище, можна встановити: Великдень у 2016 році буде відзначатися 1 травня. Що стосується інших православних перехідних свят, то вони будуть святкуватися в такі дні: Вхід Господній в Єрусалим – 24 квітня, Вознесіння Господнє – 9.06, православна Трійця – 19.06. Всі інші православні неперехідні свята відповідно відзначаються щороку в один і той же день. Крім свят, перехідними є і деякі багатоденні пости, наприклад, у 2016 році Великий піст пройде в період з 14.03 по 30.04, а Петрів піст з 27-го червня по 11 липня.

Пам’ятайте, що в жодному разі не можна в дні великих православних свят (див. православний церковний календар 2016-го) працювати, необхідно в ці дні більше відпочивати і, звичайно ж, молитися.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.