Чемпіонат Львівщини з кіокушинкай карате серед дітей, юнаків та дівчат

У Бродах проводився чемпіонат Львівщини з кіокушинкай карате серед дітей, юнаків та дівчат. У ньому взяли участь і команди Радивилова (отримала запрошення районна організація кіокушинкай карате), Рівного, Ужгорода, Тернополя, Бродів, Славути, Корця, Рави-Руської, Брес­та(Республіка Білорусь).

Кількість учасників – 186. Представники Радивилова виступили досить-таки непогано. Чемпіонами та призерами змагань стали Данко Дудар, Артур Когут, Ілля Губін, Дмитро Костюк, Степан Гордієвич, Юрій Бартошик, Вла­дислав Римарчук, Павло Налєво, Андрій Чучак, Роман Ко­нашевський, Каріна Когут, Ірина Когут, Руслана Довгалюк, Юлія Куніцина, Олеся Демчук, Мар’яна Ісакова, Мар­та Куніцина, Юлія Шкорбатюк, Юлія Куніцина. А Роман Наконечний відзначений спеціальною нагородою за кращий технічний і швидкий поєдинок на чемпіонаті.

Нагороджені також випускниці Радивилівської організації кіокушинкай карате Ірина Топилко (за краще суддівство чемпіонату) та Наталія Заяць (посіла 1 місце серед жінок).

Слід зазначити, що команда з Бреста складалася з 40 спортсменів. Команда приїхала поліпшеним складом.

За результатами та рівнем організації цих змагань Федерацією кіокушинкай карате України готуються документи в Міністерство фізичної культури та спорту про надання їм з 2011 року статусу Міжнародних.

Тепер перед нашою організацією стоїть завдання достойно підготуватись до міжнародного семінару чорних поясів під керівництвом президента Міжнародної організації кіокушинкай карате Йошиказу Кої (Японія) (відбудеться в травні в Бродах).


Ігор Сосновський.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.