Через колишнього мера міста Почаїв пережили принизливу смітникову «люстрацію» кременецькі судді. Унікальні фото!

Кременець, смітник, протест

Фото: Експрес.медіа

Двох суддів із сусіднього Кременецького району на Тернопільщині невідомі особи в балаклавах вкинули у сміттєві баки. Саме так закінчилася в місті Кременець акція “Проти явного беззаконня та свавілля представників органів державної влади та силових структур”.

На акцію протесту, яка відбувалася поблизу приміщення Кременецького районного суду, прийшли представники “Народної ради”, осередку партії “Правий сектор” та представники незалежного об’єднання профспілок “Трудова солідарність”.

Близько 70 учасників зібрання намагалися з’ясувати причини та обставини, які призвели до несправедливого, на їх думку, рішення суду, а саме – звільнення від кримінальної відповідальності колишнього міського голови міста Почаїв після вчинення ним кримінальних правопорушень», – розповів засобам масової інформації керівник сектору зв’язків з громадськістю Тернопільського УМВС Сергій Крета.

Після словесної перепалки із суддею невідомі особи вийшли разом з нею на вулицю та посадили її у сміттєвий бак. Запхали туди і голову Кременецького суду.

Правоохоронці встановили, що в групі невідомих осіб перебував ідентифікований ними житель Кременця, який і вчинив протиправні дії щодо судді. Нині встановлюється місце перебування підозрюваного.

Порушено кримінальну справу, з’ясовуються всі обставини інциденту, повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо: Почаїв розташований від межі Радивилівського району за 8 км, а від Радивилова – за 25 км.

Кременець, судді

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.