Через наполегливі тренування – у зірки футболу!

У Радивилівській об’єднаній територіальній громаді один за одним успішно реалізуються проекти, мета яких – розбудова та вдосконалення спортивної інфраструктури. На території міської школи-гімназії днями завершили облаштування сучасного тренувального майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу.

Нині знакову подію з нагоди його відкриття вдячна шкільна родина відзначила символічним розрізанням стрічки та парадом учнівських талантів.

Щирі вітання всім, хто любить спорт, займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях і веде здоровий спосіб життя, висловив Радивилівський міський голова М.Карапетян. Він наголосив, що віднині учні школи, які захоплюються футболом, зможуть підвищувати рівень своєї майстерності у сучасних та комфортних умовах. Схожих спортивних об’єктів зі штучним покриттям у Радивилові невдовзі побільшає, зауважив міський голова. За його словами, ще цьогоріч заплановано розпочати роботи з боблаштування нового мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у парку відпочинку імені Т.Шевченка.

Що цей день можна вважати справжнім святом і для учнів, і для вчителів, наголосила також директорка навчально-виховного комплексу А.Фаєвська. Від імені дітей та педагогів, присутніх на урочистій лінійці, вона щиро подякувала всім причетним до створення сучасного тренувального майданчика.

Цього ж дня футбольне міні-поле випробували на удачу юнацькі збірні Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи: тут відбувся перший товариський матч.

Наталія ЯНЧИН. Фото автора. (Зі сторінки у Фейсбуці).

Радивилів, школа, стадіон, футбол

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.