Честь і шана живим і полеглим захисникам України

Нещодавно в Радивилівській громаді вшановували тих, хто відважно відстоював суверенітет України.

На урочистості, що відбулись в актовій залі міської ради,  було запрошено військовослужбовців, ветеранів антитерористичної операції; матерів полеглих  на українському сході воїнів – Владислава Шемуровського та Ігоря Черняка, дружину Андрія Бєлкіна, загиблого офіцера-вертолітника. Почесні грамоти кращим з кращих військовослужбовців Радивилівщини, хто самовіддано боронив територіальну цілісність країни від ворожих зазіхань та агресії на східних кордонах, вручали Радивилівський міський голова Микола Карапетян, голова Радивилівської РДА Всеволод Пекарський, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко, військовий комісар Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь Мельничук.

Земляків, які поклали своє життя в боях на Сході України і за це  назавжди залишаться в нашій пам’яті Героями, вшанували хвилиною мовчання.

– Це великий біль, коли  сім’ї втрачають на війні батьків, синів… У людному залі, як зазначив Микола Аракелович, поряд із військовими  присутні матері полеглих героїв – Оксана Ковальчук, Людмила Черняк. Їх сини загинули при виконанні бойових завдань в антитерористичній операції. А також присутня Надія Бєлкіна, дружина підполковника з Радивилова Андрія Бєлкіна, який загинув під Слов’янськом.

–  Ніхто з них не забутий, їхні імена назавжди у наших серцях,–  наголосив міський голова. Він додав: учні обох міських шкіл, де навчалися наші захисники, вшановують їх світлу пам’ять на всіх урочистих подіях. На фасадах освітніх закладів на честь загиблих Героїв встановлено меморіальні дошки. Радивилівський міський голова звернувся до військовослужбовців зі щирими словами вдячності – за вірність присязі, мужність та самопожертву в ім’я захисту України. Він побажав присутнім захисникам, учасникам антитерористичної операції доброго здоров’я, щастя, добробуту, родинної злагоди.

З нагоди Дня захисника України відзнаками Президента “За участь в антитерористичній операції» були нагороджені старші солдати запасу – Назар Потихенський та Василь Боратинський. 14 жовтня в Радивилові відбулася пам’ятна хода та покладання квітів до могил полеглих, а також поминальний молебень. (З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.