Чого чекати на Масляну в Радивилові?

mm00Уміщене в Радивилів.info оголошення про намічене на 17 лютого в Радивилові народно-обрядове свято «До нас Масляна прийшла, весну-красну принесла» привернуло увагу багатьох. У соціальних мережах радивилівці запитують одні одних: що то має бути за свято, кого залучено до його підготовки?

Певне уявлення про це дає замітка, опублікована на сайті Радивилівської райдержадміністрації. Пройшло чергове засідання оргкомітету з проведення районного свята. У ньому взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Людмила Орищина, заступник керівника апарату – завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Тетяна Тенета, начальники відділів РДА: освіти – Ірина Ковалевська, культури і туризму ­ – Тетяна Шуст, головний спеціаліст відділу культури і туризму Наталія Каючко,  інші спеціалісти.

Вирішено провести ярмарок-продаж страв, які готують на свято Масляної. Виручені кошти будуть направлені на підтримку Української армії. Гостям свята також будуть запропоновані майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, українського сувеніру, виставка дитячих фоторобіт «Весна вже стукає у двері» тощо.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.