Чого хочуть бродівські «свободівці»

ПляшеваЯк ми першими серез ЗМІ Радивилівського району повідомили, головою Радивилівської РДА став Олег Ващук. А перед ним, півроку тому, за розпорядженням Президента склав свої повноваження очільника РДА голова районної організації партії «Свобода». Отож у сторону «Свободи» ми, так би мовити, «нерівно дихаємо». Про що ж, наприклад, говорилося на недавній конференції сусідньої Бродівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Про це – за публікацією сайту «Вголос».

Участь у конференції брали перший заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник, члени політради ВО «Свобода» Ірина Сех та Олег Панькевич, депутат Львівської обласної ради Володимир Чехут, депутати Бродівської міської та районної рад, члени партійного осередку.

Ключовими питаннями порядку денного були заслуховування інформації про суспільно-політичну ситуацію в Україні та обрання голови районного осередку.

Йосиф Ситник наголосив на основних завданнях, які слід утілити в життя усій націоналістичній громаді Бродівщини. Зокрема, йдеться про роз’яснення серед громад позицій ВО «Свобода» щодо проведення урядом Яценюка псевдореформ місцевого самоврядування та так званої децентралізації – «штучного об’єднання громад»; звуження фінансових можливостей органів місцевого самоврядування, сільських та селищних рад; необґрунтованість соціально-економічної політики уряду у створенні робочих місць; надмірне узалежнення державного бюджету України та українців від зовнішніх запозичень уряду; необґрунтованість тарифної, цінової та валютно-обмінної політики, зокрема цін на газ власного українського видобутку.

У контексті партійного будівництва Йосиф Ситник зазначив: «Зараз «свободівців» єднають три ключові позиції – ідеологія, дисципліна, а також відповідальність за майбутнє України. Судячи з останніх події в країні, у війні з російським агресором «Свобода» є найактивнішою серед усіх політичних партій. Так, на сході країни у складі військових підрозділів на сьогодні бере участь понад тисяча «свободівців», з яких 86 представляють Львівщину».

До обговорення ситуації в країні також долучилися Ірина Сех та Олег Панькевич. На думку «свободівців», так звана новітня територіальна реформа, в результаті якої мало б відбутися злиття сільських рад, насправді нагадує «новітню колективізацію», а не добровільне об’єднання. Недопустимим, вважає Ірина Сех, є намір влади дозволити приватизацію державних стратегічних підприємств, а також скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Наступним етапом конференції стало обрання голови районного осередку в Бродах, оскільки попередній голова Іван Ліпкевич склав свої повноваження. За пропозицією обласного штабу головою Бродівського районного осередку ВО «Свобода» обрали Володимира Чехута.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.