Чоловічий клуб за духовними інтересами

Відзначив першу річницю з часу створення чоловічий клуб за інтересами “Академія”, який діє на території Козинської об’єднаної територіальної громади Радивилівського району і, за визначенням ОТГ на сторінці у Фейсбуці, «був створений для чоловіків, кому за 50 і в кого вища освіта, але клуб відкритий для всіх чоловіків, тому що кожен зможе знайти тут для себе нове захоплення та чоловічу пораду». Учасники клубу – колишні директори шкіл, військові, фермери, підприємці, люди різних конфесій, яким не байдужа доля нашого краю».

akademiaОчолює клуб його засновник Микола Паршин. З нагоди відзначення першої річниці з привітаннями виступили голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук, Козинський сільський голова Юрій Костюк, виконувач обов’язків старости сіл Добривода, Станіслави, Підвисоке Ганна Дзьобак, член клубу Ярослав Лівінюк, Любов Братащук.

З вітаннями виступили також гурт “Веселі молодиці” клубу села Козин (керівник Євгенія Бондар), представники Козинської музичної школи Юліанна Павлюк, Світлана Мороз, Олександр Євич та інші.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.