Чому в Радивилові «вмирає» кабельне телебачення?

Радивилівці вже звикли до того, що в центральній частині міста є кабельне телебачення. Плата в розмірі 15, а останнім часом 20 грн. на місяць за більш як 30 телеканалів, що передавалися, цілком їх влаштовувала. Багато хто вже давно відмовився від інших способів отримання телевізійної картинки, викинув або занедбав зовнішні телеантени. А тепер з’ясувалося, що саме такі телеглядачі опинилися в програшу. Бо враз транслювання телепередач різко скоротилося – кількість телеканалів зменшилася до двох-трьох. А ще кажуть, що невдовзі і цього не стане. Поповзли чутки, пішли скарги в різні інстанції…

З’ясувати ситуацію взявся кореспондент «Радивилів.info». У районному відділенні податкової інспекції зазначили, що до закриття кабельного телебачення не мають відношення. У прес-службі районної державної адміністрації пояснили, що на скаргу, яка надійшла, було дано відповідь: цим займається Радивилівський райвідділ міліції. Кореспондент «Радивилів.info» попросив у РВ УМВС дати офіційне роз’яснення. Ось воно, це роз’яснення:

«Слідчим відділом Радивилівського РВ УМВС за частиною 1 статті 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального Кодексу України відкрито кримінальне провадження відносно приватного підприємства «Телерадіокомпанія Радивилів» , яке здійснювало ретрансляції каналів кабельного телебачення мешканцям  міста.

Під час проведення обшуку, в рамках кримінального провадження, правоохоронці вилучили технічні засоби, за допомогою яких транслювались сигнали. Речові докази направлено до Рівненського НДЕКЦ для проведення судово-комп’ютерно-технічної експертизи».

Як розгортатимуться події надалі, сказати важко. Телеглядачам можна чекати результатів кримінального провадження, а можна й, не чекаючи їх, братися за відновлення колишнього способу отримання телесигналу чи, відповідно до реклами, впроваджувати новий спосіб отримання цифрового телебачення на звичайну антену, чи ставити «тарілку» для отримання телесигналів із супутників, а в нас, як багатьом відомо, приймаються сигнали кількох сотень телеканалів різних країн з трьох таких супутників.Володимир Ящук.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Іринка сказав:

    Не користуюсь телебаченням взагалі і телевізора не маю. Чого всім і раджу))) Слухайте радіо, читайте книги і вибирайте в інтернеті самі, що дивитись 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.