Чи потрібна дев’ятирічка в Новій Пляшевій?

На черговій сесії Козинської сільської ради, у роботі якої брали участь депутати з дотриманням протиепідемічних заходів, прийнято рішення про виділення Радивилівській районній лікарні 100 тис. грн., а також виділено кошти на оздоровлення пільгових категорій дітей, які проживають на території Козинської ОТГ (Радивилівський район на Рівненщині).

Розглянуто 48 питань земельного спрямування. Прийнято рішення про скасування рішення від 2018 року «Про погодження діяльності громадській організації «Товариство рибалок та мисливців «Лебідь плюс»».

Чи не найбільше емоцій викликало питання оптимізації Ново-Пляшевської школи І-ІІ ступенів. Пропонувалося понизити її ступінь з ІІ до І, тобто замість наявних 9 класів залишити 1 – 4 класи. Адже дітей у 5 – 9 класах надзвичайно мало, а два класи мають навіть менше 5 дітей, тож для них має бути застосована індивідуальна форма навчання. Згідно з діючим законодавством ці діти не можуть навчатись в такій школі. Сесія вирішила провести додаткові консультації з жителями села Нова Пляшева. (З сайту Козинської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.